Rubriky
Produkty

Osvetlenie priestoru si vyžaduje citlivý výber farieb a typov svietidiel

Po tme toho veľa nevidíme a ani neurobíme, oceníme ju iba v nočných hodinách, keď sa potrebujeme uložiť na spánok a v úplnej tme je to najideálnejšie. Občas však nastanú situácie, že chceme využiť aj nočné hodiny na nejakú činnosť, napríklad plesy, diskotéky či oslavy, ktoré sa častokrát organizujú v nočných hodinách. Vtedy nám neoceniteľnú služby urobí umelé osvetlenie, v súčasnosti najmodernejšia LED technológia.

Moderný typ osvetlenia formou panela

Kompozície priestorov, využívaných na najrozličnejšie účely, majú harmonizovať s tým, čo sa v nich vykonáva a na to sú LED osvetľovacie telesá ako stvorené. Dizajnéri vo svojich návrhoch pracujú so svetlami ako s jedným z mnohých činiteľov, ktorí ovplyvňujú celkový výsledok. Svetlo má veľký vplyv na podčiarknutie atmosféry, preto led panel Ledprodukt ho treba vyberať s citom a vkusne ho zakomponovať do interiéru.

LEDprodukt s.r.o. prevádzkuje eshop so svietidlami, kde majú podstatné zastúpenie práve LED svietidlá. Ich záber je široký, v tejto kategórii sa predávajú žiarovky, trubice, panely, reflektory a pásiky. LED panely patria ku kategórii, ktorá je využívaná veľmi často práve vďaka svojim vlastnostiam, napríklad šikovnej konštrukcii v tvare slim, čo umožňuje ich zapustenie do podhľadov, jednoduchému uchyteniu pomocou klipov, dlhej životnosti, energetickej úspornosti a šetrnému vplyvu na ekológiu.

Podsvietiť sa dá čokoľvek

LED panely sa predávajú v odtieňoch bielej farby, uhol svietenia dosahuje 150°, každý panel je vybavený aj čipom SMD2835, zaistia vysoký index podania farieb, takže osvetlený predmet bude zobrazený vernou farebnou škálou a výrobca na tieto produkty dáva až 3-ročnú záruku. Zapojenie je kompatibilné s bežnou elektrickou sieťou, takže nie sú potrebné žiadne doplnky. Okrem vlastností za zmienku stojí aj tvar LED panelov, ktorý môže byť v tvare kruhu, štvorca či obdĺžnika. Z nich si môžete vybrať svoj obľúbený podľa toho, kam máte v pláne ho nainštalovať, do kuchyne, jedálne, haly, kancelárie a podobne, všade sa dá využiť ako hlavný zdroj svetla, treba len prispôsobiť odtieň bielej a priestor sa rozžiari príjemným svetlom.