Rubriky
Online

Vyberte si nás pre spoľahlivosť a účinnosť!

Orientovať sa v dnešnej dobe plnej propagácie a reklamy, ktoré vám sľubujú lepší a účinnejší web, ktorý bude skutočne fungovať tak ako má je v dnešnej dobe skutočne veľmi náročné. Je potom dôležitejšie oveľa viac ako iba spoľahlivý výber dobrej reklamy a spoločnosti, ktorá bude naozaj plných to čo vám bude sľubovať a ktorý budete naozaj platiť za to aby vás dostávala na vyššie priečky vo vyhľadávaní Google a podporovala vašu internetovú stránku presne tak ako by mala – a takým najlepším a najúčinnejším spôsobom vôbec. Ak by ste radi aj vy spolupracovali so spoločnosťou, ktorá bude skutočne aktualizovať vašu webovú stránku spôsobom, ktorý bude pre kompatibilnejší a tým vám zaručí oveľa vyššiu návštevnosť ako aj predajnosti vašich produktov či služieb, ktoré predávate mali by ste práve teraz zbystriť pozornosť, pretože vám dokážeme ponúknuť presne takýto typ služby.

metriky

Jednoducho navštívte našu webovú stránku a zistite si u nás aj viac informácií, pretože patríme medzi skutočne populárne spoločnosti v seo činnosti vďaka čomu dokážeme aj vám zaručiť oveľa viac ako iba navštevovanejší web ako aj predajnosť vašich produktov či služieb, ktoré vyrábate alebo sprostredkovávate či ponúkate. Vyberte si práve preto na dlhodobú spoluprácu práve nás a uvidíte, že nebudete musieť svoje rozhodnutie ľutovať hneď z niekoľkých dôvodov, z ktorých jeden veľmi dôležitý aj veľmi priaznivá cena, ktorú si naozaj môže dovoliť každý.

na-co-mysliet-pri-optimalizacii-seo

Vyberte si na spoluprácu nás aj kvôli mnohým iným dôvodom medzi ktoré môže patriť napríklad veľké množstvo služieb, ktoré vám dokážeme poskytnúť a ktoré dokáže zaručiť vážne internetového obchodu či webovému portálu oveľa väčšiu návštevnosť, ale i sledovanosť a predajnosť a to v akýkoľvek deň či mesiac odteraz už kedykoľvek budete mať o to záujem. SEO od nás sa vám preto naozaj oplatí!

Rubriky
Online

Kvalitné texty sú pre váš web veľmi potrebné

V online marketingu sa určite stretneme s pojmom copywriting. Vo všeobecnosti vieme, že ide o písanie reklamných textov alebo textov a článkov vo všeobecnosti. Nie je to však rozhodne len o tom, dať na stránku pár viet. To by zvládol asi každý a copywriteri by tak neboli potrební. Prečo si teda ich služby objedáva stále viac online- podnikateľov?

kontakt, kancelária

Je to predovšetkým preto, že nemôže ísť o hocijaké vety. Musia byť atraktívne pre čitateľa a návštevníka stránky. Vlastne sa od nich dokonca očakáva, že dokážu predať konkrétne služby alebo produkty. V neposlednom rade majú za úlohu tieto služby prezentovať a takisto môže ísť o tvorbu tematických článkov, na základe ktorých sa potenciálna skupina záujemcov dozvie o vašej ponuke či o vašej webovej stránke.

  • To ale ešte aj tak nie je všetko. V mnohých prípadoch sa píšu a využívajú texty so zameraním na seo, čiže na funkčnú optimalizáciu pre vyhľadávače.

Faktorom pozície stránky zaradenej v organických výsledkoch hľadania (napr. v Google) je aj fakt, koľko na ňu smeruje odkazov a takisto odkiaľ tieto smerujú. Záleží od kvantity a takisto kvality odkazov (linkov). Tieto linky sa dajú umiestniť práve do textov, resp. článkov, ktoré sa môžu publikovať na vonkajšie, resp. cudzie stránky. A čím je článkov smerujúcich na váš web viac, tým lepšie. Oceniteľným faktorom je tiež to, ak sa sú linky zahrnuté v kvalitnom a tematicky blízkom obsahu, k čomu teda opäť môžeme využiť profesionálny copywriting.

písanie, notes, notebook

Napísať kvalitné texty nie je ľahké a je k tomu potrebný aspoň kúsok talentu, citu a samozrejme znalosť gramatiky. Použité vety musia pohnúť emóciou čitateľa a pôsobiť zaujímavo, informatívne, no pritom mať reklamný charakter a vedieť niečo predať, respektíve prinúť čitateľa k určitej akcii alebo priamo ku konverzii. Okrem tohto ľudského faktora sa ale musí hľadieť takisto na kritériá internetových vyhľadávačov a napríklad na používanie efektívnych kľúčových slov.

Rubriky
Online

Click fraud – ako sa digitálny marketing nerobí

S niekoľkými miliardami pripojení denne sa internet stáva vhodným miestom, ako osloviť čo najväčší počet ľudí. Väčšina aktivít bežného života sa presúva do internetovej sféry. Z pohľadu biznisu online priestor poskytuje možnosť získania nových potenciálnych zákazníkov v širšom spektre. Rôznymi nástrojmi digitálneho marketingu dokážu majitelia e-shopov a web stránok ľahko dosiahnuť zvýšenie svojho profitu. Jedným z týchto spôsobov je napríklad PPC kampaň. Internetové prehliadače poskytujú pomoc pri vyhľadávaní stránok obsahujúcich želanú informáciu. Sú to však aj veľké výkladné skrine – častokrát bez nášho vedomia nepriamo masírujú našu pozornosť vybranými stránkami, ktoré spĺňajú ich vlastné kritériá relevantnosti. Web stránkam poskytujú možnosť propagácie a to prostredníctvom zvýhodnenej pozície v rámci vyhľadávania.

Marketin

Stránky (prevažne e-shopy) si tiež môžu predplatiť danú pozíciu a následne platia určitý poplatok na základe počtu klikov na ich reklamu. Samotné stránky akéhokoľvek charakteru profitujú aj z uverejňovania reklám inzerentov v rámci svojho obsahu. Ale nebol by to virtuálny svet, keby sa v ňom nenašla diera v systéme na nekalé praktiky. Click fraud patrí medzi metódy tzv. black hat SEO, alebo negatívnej SEO. Jej cieľom je buď poškodiť konkurenciu alebo umelo ovplyvniť vlastný zisk. Typickým príkladom click fraud-u v rámci PPC je situácia, kedy prevádzkovateľ stránky pomocou botov alebo najatých ľudí cielene kliká na reklamu, ktorú si platí konkurencia. Výsledkom je neprimerane veľa klikov a poplatok nad rámec rozpočtu. Po vyčerpaní vopred stanoveného počtu možných klikov sa reklama prestane zobrazovať. Click fraud tiež pomáha zvýšiť návštevnosť a stránkam s reklamnými linkmi zvýšiť profit.

SEO

Viac o tom, ako click fraud https://www.seolight.sk/click-fraud funguje? SEOlight vám pomôže vyznať sa v zložitých zákonitostiach digitálneho marketingu a SEO, prípadne si môžete nechať poradiť pri tvorbe vašej web stránky. Aj takým spôsobom, aby ste boli voči click fraudom imúnni.

Rubriky
Online

Ako vám SEO pomôže?

Hľadáte aj vy účinný a jednoduchý spôsob ako zvýšiť vašu produktivitu a efektivitu na webe, aby bola presne taká, ako ste si vždy predstavovali aby sa vám naozaj darilo spôsobom o ktorom ste snívali a túžili? Nemusí to byť vôbec veľmi ťažké, práve naopak, môže to byť aj veľmi jednoduché ak viete aké nástroje a prostriedky využiť a ako ho zvoliť pre spoluprácu, aby sa staral o váš web a zaručujú najvyššiu sledovanosť a návštevnosť, rovnako ako aj predajnosť a efektivitu výroby či predaja. Na to, aby sa vášmu webu začalo dariť naozaj efektívne a aby sa vaše predaj a do keď po službách ktoré ponúkate zvýšený veľmi výrazným spôsobom, sme tu my, spoločnosť ktorá vykonáva seo optimalizáciu pre vyhľadávače už veľmi dlhé roky a pomôže aj vám vyrásť na oveľa vyššie priečky vo vyhľadávanie Google!

9-seo-best-practices-2020

Pomohli sme už mojím spokojným klientom pred vami s ktorými s novými dodnes spolupracujeme prenáša efektivitu a vzájomnú spoluprácu, ktorá sa naozaj podarila a priniesla ovocie ktoré bolo naozaj zaslúžené! Začnite preto aj vy spolupracovať so skutočnými profesionálmi ktorí vedia ako svoju prácu vykonávať naozaj zodpovedne a efektívne, aby sa aj vášmu webu alebo internetovému obchodu začalo dariť presne tak ako ste potom vždy túžili!

10-seo-tasks-for-2020

Už iba samotný fakt, že práve teraz čítate túto stránku a navštívili ste tento web je dôkazom toho, že svoju prácu vykonávame naozaj zodpovedne a pomôžeme aj vám ak nám dáte tú možnosť. Ak ste sa aj vy rozhodli využiť naše služby, ale neviete ktorý balík si zvolíte bez problémov nás kontaktujte a Informujte sa o viac detailov ktoré vám poskytneme na našom webe. Vyberte si balík podľa vlastného uváženia alebo si nechajte poradiť, ktorý je pre vás ten najvhodnejší a začnite spolupracovať so skutočnými profesionálmi na súčasnom trhu v seo optimalizácii pre vyhľadávače! Internetový marketing vám poskytneme rýchlo a jednoducho, kontaktujte nás preto aj vy!

Rubriky
Online

Prírodný jazyk je prebratý technológiou

Štúdia National Trust naznačuje, že iba 1% použití slova „pípanie“ v konverzácii sa teraz vzťahuje na Birdong.
 
Podobne, zatiaľ čo v 90. rokoch 100% zmienok o „potoku“ znamenalo „malú rieku“, ktorá v súčasnosti klesla na 36%.
 
Jeden zo štyroch rodičov a starých rodičov sa obával, že deti stratia pôvodný prirodzený význam slov.server.jpg
 
Mnoho nových technológií je abstraktných a ťažko zrozumiteľných, vďaka čomu je zrelý na metaforu.
 
„Stream pekne popisuje myšlienku informácií prichádzajúcich do našich zariadení – a bez tohto slova by bolo ťažké opísať tento komplexný proces.“
 
Štúdia používala softvér na prehľadávanie dvoch databáz jazyka prepísaného z konverzácií. Prvý z deväťdesiatych rokov obsahuje päť miliónov slov a druhý z deväťdesiatych rokov 12 miliónov.
 
Pôvodné použitie slova „cloud“ kleslo takmer o štvrtinu, pričom konverzácia detí sa od ich 10-ročného veku odkláňala od prirodzených významov slov v ich slovnej zásobe.
 
„Tieto slová sú tak dobre známe a bežné vo všetkých jazykoch, ale môžu sa tiež upravovať týmto bohatým spôsobom,“ uviedla Dr. Love.
 
„Vidíme nad nami visiaci mrak, zatiaľ čo cloud computing je ťažké pochopiť.“
 
„Mohli by sme napiť napríklad limonádu„ plechovka “alebo„ hrať na klavír “, povedal.
 
„Je to fantastická stratégia osloviť publikum z celého sveta – potenciálne preklenúť všetky jazyky a kultúry – bez potreby prekladu.“kniha s jablkem.jpg
 
Medzi mladými ľuďmi sa však tiež znížila frekvencia prirodzených slov s jedným významom, ako napríklad „trávnik“, „vetvička“, „kos“, „rybolov“, „pádlo“, „piesok“, „labka“ a „škrupina“.
 
„Prírodné spojenie nie je len o hraní vonku, ale o využívaní všetkých zmyslov – aktívne si všímame prírodu, ako je napríklad to, ako môže divoká rastlina voľne žijúca pri pobreží cítiť ako kokos, ako môže hmla na jeseň priľnúť k vašim vlasom, ako pavučina môže iskriť počas oroseného rána .. “
 
Pán Beer povedal, že pomáhať deťom tráviť viac času v prírode „nejde o to, aby deti učili, alebo ich len donútili pozorovať – ​​je to o tom, ako im pomôcť myslieť, cítiť sa a vzťahovať sa k prírode, robiť veci, ktoré im skutočne pomáhajú spojiť sa“.
 
„Ak dokážeme posilniť spojenie s prírodou, môžeme posilniť výhody pre naše blaho, ako je väčšie šťastie a sebaúcta a znížená úzkosť,“ uviedol.