Firmy

Chladný vzduch do každej domácnosti

Jedným horúčavy vyhovujú a druhý by sa najradšej už videli na snehu. Problémom však je, že horúčavy nie sú problémom len v exteriéri, ale častokrát postihujú aj obyvateľov bytoviek. Najmä vysoké paneláky sú počas dňa vyhriaté od priameho slnečného žiarenia. Ak ste čítali rady, ako zabrániť vyhriatiu bytu, je to len minimálne riešenie. Celodenným vetraním si vpustíte do interiéru iba viac tepla, zastieranie žalúzií nemá žiadny efekt, pretože kovové žalúzie sa pražením slnka ešte viac prehrievajú a teplo sa odráža priamo do vašej domácnosti. Aby ste aspoň trochu zmiernili teplotu vo vašom byte, museli by ste mať zastreté zatemňovacie závesy.

klimatizácia

To však znamená takmer úplnú tmu vo vašom byte aj počas dňa. A kto by chcel v lete sedieť v tmavom byte? Riešenie je pritom jednoduchšie ako by sa mohlo stať. Dnes si môže prakticky každý zabezpečiť do svojej domácnosti klimatizáciu. Ešte pred niekoľkými rokmi bol s klimatizáciou v domácnosti najmä v bytovkách a panelákoch mierne problém. Mobilné klimatizácie boli veľké a hlučné. Dnes sú však klimatizácie do domácnosti malé a závesné na stenu. Takmer nenápadné. A hluk? Ani o nich nebudete vedieť. Teda budete, lebo vám príjemne schladia vašu domácnosť.

klimatizácia

Ako si vybrať klimatizáciu Masterklima?

Najlepšie klimatizáciu vyberať podľa rozlohy vašej nehnuteľnosti. Vybrať si môžete klimatizáciu do jednej ale aj do viacerých miestností. Takisto sa klimatizácia vyberá podľa rozlohy miestnosti, ktorú chcete ochladiť.

Vybrať si môžete menej výkonnú klimatizáciu na ochladenie malej miestnosti, ale tiež výkonné klimatizácie vhodné aj na otvorené priestranstvo do domu. Správnu klimatizáciu vám pomôžu vybrať na Masterklima.sk. Na Masterklima.sk nájdete klimatizácie značiek Toshiba, Daikin, Midea či Samsung. Dajte zbohom horúčavám vo vašom byte ešte dnes a začnite si užívať leto.

Podobné príspevky