Firmy

Dôkladné profesionálne čistenie kobercov.

Možno ste si už niekedy všimli, buď na hoteli alebo v kine, že koberce na podlahách v týchto priestoroch sú pomerne čisté vzhľadom na veľký počet ľudí, ktorí sa tam denne vystriedajú. A váš koberec doma, kde sa naviac nikdy nechodí v topánkach, vyzerá podstatne horšie ako tie vo vysoko frekventovaných priestoroch. Ak by ste sa opýtali niekde na recepcii v hoteli, tak vám najskôr odpovedia, že ich koberce pravidelne hĺbkovo čista vysávačmi s veľkým výkonom.

vysávanie

Takéto vysávače určite nemáte doma, preto aj z vašich kobercov nikdy nedostanete ani len zlomok špiny ako to dokážu veľké priemyselné vysávače. Tie dokážu odstrániť z kobercov nielen starú zažranú špinu a fľaky, ale aj roztoče, rôzne alergény a nepríjemné pachy.

Podobné veľmi efektívne čistenie kobercov si dnes môžete objednať aj u profesionálnych upratovacích firiem, ktoré ponúkajú aj služby hĺbkového čistenia kobercov. Čistenie kobercov Poprad https://upratovanie-grant.sk/upratovacie-sluzby/v kraji pod Tatrami je k dispozícii všetkým, ktorí potrebujú vyčistiť svoje špinavé koberce a o službu prejavia záujem. A platí to aj pre gazdinky, ktoré pravidelne pobehujú s vysávačom po svojom byte a dôkladne vysávajú špinu z kobercov. No bežné vysávače sú veľmi neefektívne a nikdy nedokážu dostať z koberca toľko špiny ako profesionálne čistiace stroje.

koberce v hoteli

Hĺbkové čistenie kobercov je vhodné realizovať pri všetkých kobercoch aspoň raz ročne a po tomto type čistenia vaše koberce doslova „ožijú“. Ide o mokrý proces, ktorý je však ku kobercu veľmi šetrný, pretože vlhkosť potrebná pri tomto čistení je naozaj minimálna a po čistení sa sama z koberca bez problémov odparí. Preto nikdy nie sú koberce po hĺbkovom čistení poškodené a farby týchto pokrývok podláh sú po čistení svieže. Firma Grant pôsobiaca v okolí Popradu a jej pracovníci majú s týmto čistením kobercov dlhoročné skúsenosti, vďaka čomu vykonávajú svoju prácu naozaj na vysokej úrovni.

Podobné príspevky