Produkty

Dokonale skrytá zásielka v plastovej obálke

Objednali ste si online tovar alebo požiadali o zaslanie reklamnej vzorky, prípadne zasielajú Vám pravidelne tlačoviny, dokumenty alebo iné drobné predmety?

Ak áno, možno je pre Vás obálka, v ktorej Vám tovar doručia samozrejmosťou a tak je to správne. Znamená to, že ste s doručením boli spokojní, nielen s obsahom zásielky ale aj s rýchlosťou a kvalitou doručenia.

Kvalitné plastove obalky sú dnes síce samozrejmosťou, ale ich správny výber spomedzi širokej ponuky obálok je veľmi dôležitý. Majú totiž toľko neviditeľných predností, až ich prehliadame.

email-4434181_640

Napríklad ich široké využitie a kreatívne použitie – od domácnosti až po úradné zásielky a samozrejme všetky online zásielkové obchody. Internetové online obchody ich používajú na balenie a expedíciu textilu a tlačovín alebo aj drobných predmetov bez ostrých zakončení. V domácnosti sa dajú výborne použiť na tisíc spôsobov – najmä plastové obálky s uškom, ktoré sú v ponuke vo viacerých pestrých farbách, zavesíte ich hocikam a ich obsah je Vám stále pripomínaný výraznou farbou plastovej obálky.

Plastové obálky v ponuke sú z materiálu, ktorý je takmer nezničiteľný, odolá tlaku, teplote, oderu, manipulačným praktikám, je pevný a spoľahlivý. Uzavretie obálky je diskrétne pomocou plastového preklápacieho viečka a samolepiacej fólii. Obálka je takmer hermeticky uzavretá, vlhkosť ani voda do nej neprenikne a obsah zásielky zostáva po celú dobu doručovania nepoškodený. Je to veľká výhoda najmä pri doručovaní a zasielaní tovaru medzinárodnou prepravou, kde je tovar omnoho viac vystavený rušivým vplyvom a nároky na jeho doručenie sú zložitejšie.

envelope-5219482_640

Všetko chráni a diskrétne skrýva tmavá fólia, takisto odolná, pevná a pružná, ktorá je súčasťou vnútornej časti obálky a je zodpovedná za dodržanie listového tajomstva.

Ponúkané farby, veľkosti, dodávané množstvá, atypické požiadavky sú rôzne a Vaša predstava a požiadavky si z ponuky určite vyberú obálku iba pre Vás.

Priaznivá cena, praktické využitie a parametre plastových obálok Vás milo prekvapia a ponuka Vás určite osloví.

Podobné príspevky