Nezařazené

Huawei P Smart

Pokiaľ ste mladý a hľadáte smartphon pre vás predstavujeme Vám novinku ktorá má všetko čo potrebujete. Huawei P Smartphon bude smartphon ktorý dostáva rozmery 150 x 72 x 7,5 mm a váži skoro 145 gramov. Tento smartphon ponúka celkom pekný IPS displej ktorý má 5,65 palcov, rozlíšením 1080 x 2160 b, a s pomerom strán 18:9.

mobilní telefon

· Pokiaľ hľadáte kvalitný fotoaparát Huawei si dal celkom záležať. Ten obsahuje 13+ 2 megapixelov s funkciami LED blesk a clonou a samotné videá nahrávajú vo FullHD rozlíšení. Predný fotoaparát obsahuje pekných 8 megapixelov taktiež z clonou a FHD rozlíšenie.

telefon

Nový Huawei P Smart bude poháňať osemjadrový procesor, 4 x 2,36 GHz + 4 x 1,7 GHz a grafický procesor Mali-T830 a od neho sa bude vyvíjať ak vnútorná pamäť rám ktorá je 3 Gigová s vnútornou pamäťou 32Giga, no musíte počítať aj s tým že celkové využite je okolo 26 Giga, keďže kúsok z pamäte si zoberie operačný systém Android. Doplniť vnútornú pamäť si môžete, pamäťovou kartou ktorá je až do 256 Giga vďaka hybridnému Slotu. Batéria mohla byť o niečo silnejšia, ťa obsahuje 3000 mha ale bez podpory rýchleho a bedrového nabíjania. Samotný operačný systém sa bude spúšťať pod novým Androidom 8.0 ale s rozšírenou funkciou EMUI 8, kde môžete nájsť ďalšie užitočné nastavenia.

· Ako som už spomínal tento smartphon nepodporuje rýchle a ani bezdrôtové nabíjanie, taktiež odolnosť voči vode, IrDA, a stereo reproduktory. Ale za to budete mať pekný, rýchlo smartphon ktorý urobí všetko čo mu prikážete a ani samotná cena nie je až taká hrozná. Tá sa bude pohybovať okolo 270 eur a momentálne je v predaji.

telefon mobilní

Na úplný záver by som rád povedal že dostanete celkom kvalitný telefón ktorý sa nesnažil byť konkurentom ale práve chcel zaujať mladšiu generáciu. Pretože práve mladý ľudia hladujú pomer výkon, cena smartphon do cenovej kategórie do 300 eur, ale určite sa nájde aj kopec iných smartphonou do tejto sumu ktoré sú vlajkové lode ostatných značiek, ktoré sú lepšie vybavené.

Podobné príspevky