Domov

Mobilné domy – nový trend

Mobilné domy sú v USA každodennou súčasťou množstva rodín. Je úplne bežné, že ľudia v mobilných domov bývajú, používajú ich na rekreáciu či iné priestory. Tento trend sa čoraz častejšie začal objavovať už aj u nás v Európe. Euro-mobilnedomy.sk ponúkajú v našej oblasti mobilné domy pre každého, kto túži mať rekreačnú chatku, má svoj pozemok, ale vybudovanie vlastnej murovanej či drevenej chatky je preňho nákladné alebo časovo zdĺhavé. Práve v takomto prípade nastupuje na rad mobilný dom. Mobilný dom predstavuje už hotový koncept domu, ktorý pozostáva z bežne obytných miestnosti ako je obývačka s plnohodnotným zariadením vo forme rozkladacieho gauča, spálňa s pohodlnou posteľou a samozrejme nechýba ani kúpeľňa a WC.

mobilný dom

Pri rekreačnej chatke nikdy nesmie chýbať terasa, kde si môžete vypiť svoju rannú kávu. Tak to prevedený mobilný dom v podobe rekreačnej nehnuteľnosti vám euro-mobilnedomy.sk dovezú priamo na váš pozemok. Výhodou mobilného domu, že je plne prispôsobený aj na strávenie niekoľkých nocí. V prípade, že by ste mobilný dom chceli využiť na celoročné bývanie, možné sú doplnkové úpravy, ktoré sa týkajú nevyhnutnosti energetických sietí a mobilný dom môžete bezpečne použiť aj ako rodinný dom. Mobilný dom si môžete vyskladať podľa svojich predstáv alebo si zvoliť jeden z katalógových.

mobilný dom

Pri skladových zásobách čakáte na mobilný dom skutočne iba niekoľko dní. Ak si však vyberiete jeden z katalógových projektov, ktoré zhotovené nie sú aj tak nemusíte zúfať. Mobilný dom vám dokážu zhotoviť už do niekoľkých týždňov. V prípade, že ste rozhodnutý pre mobilný dom nie je nad čím váhať. Spoločnosť euro-mobilnedomy.sk zhotovískutočne v rýchlom čase a v cene, za ktorú by ste rekreačnú chatu nikdy nepostavili. Navštívte nternetovú stránku euro-mobilnedomy.sk a vyberte si svoj mobilný dom ešte dnes.

Podobné príspevky