Nezařazené

Tantra masáž je to, čo potrebuje unavený človek

Vyskúšať niečo netradičné a nové môže každý z nás, len na jednotlivcovi záleží, kam až je ochotný zájsť a ktorú hranicu už neprekročí. Tantrické masáže patria k téme, ktorá bola pred niekoľkými desaťročiami tabu, ale dnes erotické služby a všetko, čo sa s ňou a so sexom spája, považujeme za normálnu súčasť života.

D0CQ1FbW0AA2tGE

Služby sa rozrástli o množstvo nových ponúk z rozličných oblastí života, sex nevynímajúc. Masáže typu tantra si našli svojich zákazníkov a obľubujú ich čoraz viac, pretože sú fantastické v tom, že z unaveného človeka za pár minút urobia nového, zrelaxovaného a šťastného jedinca. Masáž do vás vleje novú vlnu energie, a to vďaka šikovným rukám masérok, ktoré sú profesionálky a urobia všetko preto, aby ste boli spokojní.

Na tantrickú masáž sa treba objednať aspoň jednu hodinu vopred, pritom si vyberiete aj dievča, ktoré vám bude robiť spoločnosť. V salóne vás privítajú kávou alebo čajom, ponúknu vám sprchu, prezlečiete sa do sárongu a až potom môžete prejsť k tantra Bratislavatantra.sk samotnému rituálu. Masážne salóny však neponúkajú sexuálne služby a tiež dnu nevpustia ľudí s kožnými či inými chorobami alebo pod vplyvom omamných látok či alkoholu.

V ponuke salónov sú na výber programy ako je masáž lingamu, magic tantra, special tantra, body masáž, masáž pre pokročilých či secret dark alebo rain mutual a veľa iných, stačí si prelistovať ponukový list na internetovej stránke a vybrať si. Potom sa už len zveríte do rúk šikovnej masérky a necháte sa vniesť do sveta rozkoše a slasti. Dievčatá pri masírovaní dokážu využívať všetky časti svojho tela, ruky, nohy, prsia, ústa, aj celé telo, a tým vás privedú do extázy akú ste doposiaľ nezažili.

masérsky salón

Po skončení rituálu vám opäť ponúknu možnosť osprchovať sa, dajú vám trocha času na nasatie prežitých zážitkov a potom sa s vami rozlúčia pozdravom namaste spolu s malým darčekom ako poďakovanie za dôveru.

Podobné príspevky