Produkty

Voľné radikály na nás útočia všade

Ľudské telo funguje na základe toho, že mu dodávame živiny a dôležité látky, ktoré udržiavajú správne fungovanie všetkých orgánov a ich zdravie či dobrú kondíciu. Všetko, čo zjeme, však nemusí byť vždy prospešné pre náš organizmus, takisto prostredie, v ktorom sa pohybujeme, je častokrát znečistené a my sme nútení dýchať škodlivé látky. Preto je veľmi dobré tieto voľné radikály z tela odbúrať.

Výzor zdravej pleti je podstatný

Voľné radikály sú škodlivé látky, ktoré sa nachádzajú v znečistenom prostredí, nie práve najzdravšej strave a tiež ich má na svedomí aj všadeprítomný stres. Radikály napádajú tkanivo buniek, a to je základ pre vznik infekcií a rozličných ochorení. Na ich odbúranie však existuje pomoc, tá je v podobe anioxidantov, napríklad toho s názvom Okseen, ten je dostatočne silný v boji organizmu s účinkami voľných radikálov, chráni ho a stimuluje aj imunitný systém, aby sa bránil.

Okseen je zložený zo selénu, vitamínu E, metionínu, bioorganominerálneho komplexu a je spoľahlivý pri ochrane organizmu, dokáže aj spomaliť starnutie, uľahčuje alergické prejavy, je prevenciou cievnych a srdcových chorôb a neutralizuje voľné radikály, pomáha predchádzať cukrovke aj respiračným chorobám. Lekári odporúčajú užívať ho pri duševnej, ale aj fyzickej únave, ochoreniach žlčníka a pečene, tiež po ožiarovaní alebo pri problémami s krvným obehom.

Jedlom si tiež môžeme pomôcť

Tento okseen antioxidant je aj súčasťou liečby ekzémov, prevencie parodontózy, pri myokarditídach, prehriatí organizmu, pri kŕčových žilách, chrípke a detských chorobách, hemoroidoch, uľavuje pri bolestiach hlavy a migréne, pri bronchitídach či prevencii nádorov prostaty a mnohých iných ťažkostiach. Zároveň s liečivými účinkami má aj omladzujúce schopnosti, takže aj z tohto dôvodu je dobré Okseen zaradiť do starostlivosti o telo a celý organizmus. Užívať ho treba 2x denne po jednej tablete v trvaní aspoň jedného mesiaca, odporúčania hovoria o opakovaní kúry minimálne 2x ročne.

Podobné príspevky