Produkty

Kovové doplnky k skleneným dverám

Ak sa zaujímate o najnovšie trendy v oblasti nábytku a vybavenia interiérov, určite ste sa už stretli s množstvom sklenených výrobkov, ktoré dodávajú každej miestnosti ten správny moderný a nadčasový dizajn. Takýchto sklenených výrobkov je naozaj veľmi veľa, napríklad môže ísť o sklenené dvere, balkóny, zábradlia, zásteny a množstvo iných produktov.

kovový úchyt

Sklo je obľúbeným materiálom, najmä z toho dôvodu, že sa jednoducho udržiava, je odolné a dá sa kombinovať a zladiť s rôznymi farebnými kombináciami, nábytkom alebo inými druhmi materiálov. Často sa dá upraviť presne podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka a môžete ho tak nainštalovať na mieru presne tam, kde sklenený výrobok potrebujete umiestniť. Sklenené produkty, však nevedia držať samotné a je potrebné ich namontovať s pomocou určitých doplnkov, aby dokázali byť na mieste bezpečne nainštalované. K tomuto účelu sa využívajú kovové doplnky, ktoré sú najčastejšie z nereze, čo je ideálny materiál, dopĺňajúci úžitky skla. A to hlavne preto, lebo nerez je rovnako ako sklo pomerne ľahká na údržbu, hygienická a nehrdzavie.

kovová kľučka

Kovových doplnkov ku skleneným výrobkom je na trhu na výber množstvo, napríklad môže ísť o kovanie na sklenené dvere Lmmont.sk, bodové úchyty, profily na montáž alebo dvere, úchyty, kľučky a zámky na dvere, rámy na dvere, systémy určené na posúvanie sklenených dverí, tesnenie na sklo, zábradlia, či doplnky z kovu ku skleným prístreškom, skleneným stenám alebo sprchovým kútom. Pri tomto nerezovom príslušenstve si viete vyberať z rôznych rozmerov a cenových kategórií, závisí to však od individuálnych produktov, ku ktorým dané príslušenstvo potrebujete. Niektoré sa dajú podobne ako produkty zo skla upraviť spolu s nimi na mieru, ale je potrebné sa o tom dopredu informovať v príslušnom obchode alebo spoločnosti, zameriavajúcej sa na stavebnú činnosť a predaj stavebných výrobkov.

Podobné príspevky