Produkty

Dvere, ktoré zmenia váš interiér

Interiér má hromadu zaujímavých, ale aj celkovo potrebných prvkov, bez ktorých by to jednoducho nešlo. A k takým dôležitým prvkom interiéru patria aj dvere.

skleněné posuvné dveře

Asi si hneď predstavíte tradičné drevené na kľučku, ktorých je v každom interiéri viac, než dosť. Nedá sa povedať, že by šlo o nevhodné riešenie, pretože drevo nikdy neomrzí a má svoj štýl charakter. Ale môžete si vybrať aj iné riešenie, ktoré môže váš interiér zmeniť k nepoznaniu.
Takým sebavedomým riešením sú aj sklenené dvere posuvné.
Splňujú kritéria aj tých najnáročnejších zákazníkov a ponúkajú nielen rôzne typy prevedení, ale aj rôzne dizajnové prvky.

Môže sa jednať o rámové aj bezrámové prevedenia, teda celosklenené a to aj v kombinácii s materiálmi ako je drevo a kov.
Ich účelom je šetriť priestor tým, že vďaka posuvnému mechanizmu nemusíte otvárať klasickým spôsobom a tým zaberať priestor. Okrem toho sklo prepúšťa svetlo a opticky zväčšuje priestory, takže získate pre interiér ľahkosť, vzdušnosť aj viacej svetla.

Sklenené dvere posuvnéponúkajú aj širokú paletu dizajnových prvkov, takže si môžete vybrať sklo nielen číre, ale aj matné, pieskované, s grafickou tlačou, platené a podobne. Tým pádom vyriešite aj pocit súkromia a celkový dizajn.
Návrhy sú obvykle priamo na mieru, takže ich veľmi ľahko prispôsobíte aj stávajúcemu dizajnu interiéru a možnostiam.
Sklo je celkovo materiál, ktorý pôsobí veľmi luxusne a zároveň elegantne, takže sa hodí úplne všade. Ak chcete svoj interiér zmodernizovať, tak ide o veľmi obľúbený štýl v tomto smere.

posuvné dveře

Tento spôsob otvárania a zatvárania dverí slúži aj ako skvelé predelenie, takže ich môžete použiť aj ako predeľovací prvok napríklad pri spojení kuchyne s jedálňou či obývacou izbou a podobne. Môžu byť v prípade potreby zatvorené a v inom prípade zase otvorené a nijak nenarušia interiér ani nezaberú zbytočne miesto.

Podobné príspevky