Firmy

Vyberte si to najkrajšie hliníkové zábradlie

Estetické fasádny systém zaujímavého typu, vytvorený z kvalitného hliníkového materiálu spolu s takzvaným neviditeľným oknom? Zaujímavé? Poďte sa na to pozrieť z bližšia!

Táto pevná hliníková konštrukcia, ktorá je vytvorená na spôsobe takzvaného fasádneho systému, čo znamená že je vytvorená štýlom stĺp a priečka. Táto možnosť je obohatená tak, že môžete použiť otváravé prvky. Ide napríklad o otváravé okná, ktoré majú viditeľný rám buď

človek pri dome

  • Von
  • Dovnútra

Alebo okná bez rámové, otváravé von, ktoré sú založené na profiloch štrukturálneho systému (MB-SG50). Ďalším typom okna, ktoré sa vyskytuje na slovenskom trhu často no pritom je ošiaľnou novinkou je hliníková konštrukcia s oknom ktoré sa otvára dovnútra, a z vonku sa vôbec nelíši od konštrukcie z vonku a je s pevným zasklením. Toto je takzvané neviditeľné okno, ktoré vám dopraje o dosť viac súkromia.

Hliník má mnoho výhod, medzi ne platí najmä dlhodobá životnosť a to, že dokáže prežiť roky a preto sa investícia doňho zaručene oplatí, ďalej aj jeho moderná a jednoduchá estetickosť, jeho nízka hmotnosť ktorá z neho robí obľúbený pracovný materiál a ľahká spracovateľnosť. Z ekologického hľadiska ide aj o jeho šetrnosť k životnému prostrediu.

luxusný dom

Systém má okrem estetiky rovnako aj iné kvalitné vlastnosti a to ide o tepelné izolačné vlastnosti tejto fasádnej konštrukcie. Ide o súčiniteľ prestupu tepla, ktorý sa nazýva Uf=1,82 W/mk´K. Tieto konštrukcie majú 3 druhy

  • Konštrukcie Štandardnej formy
  • Konštrukcie s vonkajšou krycou lištou
  • Konštrukcia typu E.F.E.K.T.

Práve na tejto stránke https://lmmont.sk/okna-brany-hlinikove-systemy/hlinikove-fasady/mb-sr50-iw-skryte-kridlo/ viete nájsť telefóne číslo, na ktorom vás očakávajú zruční majstri, ktorí vám radi poradia ktorý typ fasády je pre vás ten správny a dohodnú s vami ďalšie detaily aký je postup pri zajednávaní a plánovaní hliníkových konštrukcií.

Podobné príspevky