Nezařazené

Vyrob si sám! Alebo, ako rozbehnúť svoju záľubu do práce, ktorú milujete a ešte Vás aj živý.

V dnešnej dobe stále mnoho ľudí živý práca, ktorú v skutočnosti ani nemajú radi, ale nemajú inú šancu, ako si zarobiť, alebo sa boja vyjsť z vyšliapaných chodníkov. Nie každý má však strach vystúpiť z davu a ukázať, čo dokáže. Cez internet nájdete toľko talentov a toľko produktov, že je určite ťažké zarábať si čisto svojimi rukami, ale stojí to za to. A hlavne svojim snom treba veriť, pretože ak im neveríte sami, nikto im za Vás veriť nebude!poznámkový blok.jpg
Týmto sa dostávam k tomu, aby som Vás motivovala k odvahe začať svoj podnik s produktami z Vašich rúk. Koľký by sa našli, ktorý doma po večeroch tvoria sami pre seba, či pre svoju rodinu, no nikdy sa neodvážili pustiť do toho naplno zo strachu z neúspechu a z miziny, na ktorú by sa mohli dostať. Ale úprimne, ľutujete viac to, že Vám niečo nevyšlo, alebo to, že ste to ani neskúsili?
Jedna moja známa mala taktiež tento strach, keď jej prichádzali prvé myšlienky na to, že by sa živila len tým, čo ju skutočne baví. A však tento strach zatienilo jej odhodlanie ísť za svojim snov a tak sa do toho pustila naplno. Kto nevyskúša nemôže vedieť, či by to šlo. Svojimi šikovnými rukami vytvára rôzne šperky, ktoré ju v dnešných dňoch ozaj živia a robia jej obrovskú radosť.pomůcky.jpg
Reč je o Tete-Art, ako znie jej umelecký názov, ktorá dosiahla úspech cez svoju kreativitu a neutíchajúcu vieru v jej tvorivosť. Jej motto webovej stránky znie : „Nebuďte tuctoví, vykročte z radu..! A to hovorí za všetko. V jej šperkovnici určite každý nájde svoj vytúžený kúsok a každá extravagantná duša určite podskočí od radosti. Všetky jej výtvory hýria radosťou, ale aj eleganciou. Najdôležitejšie je, že začínala sama, len s pomocou svojho už manžela, v malom byte na vlastnom stolíku a dnes chodí po celom Slovensku a ponúka svoje výtvory hodné ocenenia.
Netreba sa báť veriť svojim snov. Toľko šikovných ľudí stojí v úzadí len pre ich obavy a pri tom, by z nich mohli byť úspešný podnikatelia. Treba vykročiť v pred svojej žiarivej budúcnosti a nechať Vašu tvorivosť, aby Vás viedla životom.

Podobné príspevky