Nezařazené

Rohové kožené sedačky Albero pre každého

Nič nedodá vašej obývačke taký ligot, ako kožené sedačky rohové značky Albero. Naše sedačky sú vyrobené z kvalitnej pravej kože, ktorá sa ľahko udžiava a pri správnej starostlivosti vydrží celú večnosť.

Ak hľadáte cestu, ako si zútulniť obývačku, či kanceláriu, kožená sedadčka je pre vás to pravé. Vďaka prirodzenému materiálu neruší ľudské oko a pôsobí ako súčasť priestoru, ktorý uceľuje a dotvára. Je na vás, či si zvolíte krikľavejšiu farbu bledej kože alebo naopak prirodzenejšie tóny hnedej či polotmavej. Tak či tak, kožená pohovka krásne zapadá do interiéru moderného aj rustikálneho štýlu.

kozena sedacka rohova

Na dotyk príjemná koža vás pri každom kontakte príjemne prekvapí. Kožené sedačky sú vynikajúce ako v lete, tak aj v zime. Ich jednoduchá údržba a praktická nenáročnosť vám dovolí si na sedačkách vychutnávať zmrzlinu, aj šálku horúceho čaju a to bez výčitiek, či obáv. Toto robí naše sedačky vhodné nielen do domácností s výlučne dospelými, ale aj do rodín s malými deťmi. Tie docenia mäkké výplne pohoviek možno viacej ako ich rodičia.

Návštevy tieto sedačky potešia určite tiež. Ak patríte medzi ľudí, ktorí radi prijmú hostí a prípadne ich aj prenocujú, ponúkame mimo iné aj rozkladacie sedačky. Rozkladacou sedačkou ušetríte, či rovno nahradíte miesto, ktoré by ste inak využili pre hosťovské postele, no nič nestratíte – pohovka poteší ako vaše oko, tak vašu návštevu. Matrace našich sedačiek sú omnoho pohodlnejšie než väčšina provizórnych matracov a dokonca pohodlnejšie, než niektoré ortopédmi vyvinuté matrace.

moderna koyena sedacka

Pre ľudí, ktorý by uprednostnili menšiu pohovku ponúkame sortiment dvoj-, či trojpohoviek. Sú vhodné do rohu, rovnako ako sedačky tvaru „L“, no krásne vyniknú aj v strede miestnosti. Ak hľadáte možnosť, ako si rozšíriť svoj ukladací priestor, tiež si vyberiete z našich kožených sedačiek. Mnohé z nich okrem funkcie rozkladacej postele majú aj úložný priestor – schovať vianočné ozdoby, knihy, či oblečenie pre vás nebude nikdy ľahšie ako so značkou Albero.

Podobné príspevky