Nezařazené

Štýlovosť a ekologickosť zároveň. Hliníkové disky to všetko majú.

Najväčší „čávo“ na ceste nie je ten, kto jazdí luxusným autom, ale ten, kto jazdí ekologicky. Aspoň to kážu najnovšie trendy. Možnože o pár rokov bude tento trend nahradený iným, ale je aj dosť možné, že žiaden ani nebude, ak si planétu zničíme definitívne. Zarytý autíčkár nad všetkým len mávne rukou, ten uvedomelý začne rozmýšľať. Čo by sa dalo urobiť ináč, aby som v rámci zachovania dôstojnosti nemusel šoférovať hipsterské zrecyklované auto, na strane druhej ale nechcem byť necitlivý ignorant? Autá podaktorí berú ako mobilné telefóny. Keď ich omrzia alebo sa na trhu objaví lepší model, hneď menia starý za nový. Auto a jeho komponenty určite nie sú nesmrteľné, keď však zvolíme vhodné materiály, môžu nám slúžiť ešte mnoho rokov. Začať môžeme od podlahy, respektíve od kolies a ich diskov.

Hlinikove_disky

Disky predstavujú automobilový módny doplnok. Nie jeden automobilový nadšenec by disky najradšej menil často ako spodné prádlo. Autu predsa dodajú správny nádych elegancie a luxusu. Toto sa dá hravo dosiahnuť s hliníkovými diskami. Sú totiž vyrábané v rôznych dizajnových prevedeniach, so štýlovými výrezmi, vo viacerých variáciách povrchových úprav, dokonca farieb.

Disky

A aby sme sa konečne dostali aj k tej ekologickosti, hliníkové disky sú natoľko odolné, že kupovať nové vám v horizonte niekoľkých rokov nebude vôbec treba. Ak ale podľahnete nákupnej mánii, môže vás ešte upokojiť vedomie, že hliník je výborný materiál na recykláciu. Vaše použité hliníkové disky by sa tým pádom mohli vrátiť naspäť do kolobehu výroby. Komfort jazdy s hliníkovými diskami je taktiež na nezaplatenie. Sú flexibilné, s nerovnosťami na cestách si ľahko poradia. Motoristi ocenia aj ich ľahkosť a efektívnosť pri pohybe. Brzdenie bude menej náročné, valivý odpor sa znižuje. Kúpou hliníkových diskov jednoducho spojíte príjemné s užitočným a urobíte tak niečo málo aj pre životné prostredie.

Podobné príspevky