Nezařazené

JARNÁ NÁLADA?!

Množstvo ľudí sa odhovára na to, že v období, kedy sa všetko začína prebúdzať k životu, stromy rozkvitajú a lúky sa pomaly, ale isto zelenajú, prichádzajú bolesti hlavy, únava a človek tak potrebuje veľa oddychu. Pravda je však niekde inde!
dívky na autě
Ako sa správne jarne naladiť?
· Začnite pohybom! Kopy snehu konečne prestali lemovať chodníky ulíc, vykuklo slnko, a preto je najvyšší čas začať športovať. Ľudské telo potrebuje pohyb prirodzene ku svojmu fungovaniu. Výhodným bodom pre nás je aj to, že pri športe sa uvoľňujú do tela endorfíny, takže nielenže sa budete cítiť lepšie, ale aj šťastnejšie a budete mať oveľa lepšiu náladu. Navyše ženské telo chce aj dobre vyzerať, a preto som si istá, že jeho postupným budovaním to vaše okolie ocení najmä v lete, keď sa vyzlečiete do plaviek.

· Upravte stravu! Rôznorodosť ovocia, zeleniny, nové jedlá a príchute. Doplňte do tela vitamíny – B12 na správne fungovanie nervovej sústavy, vitamín D proti depresií a vitamín C, ktorý spolu s vitamínom B6 zohráva dôležitú úlohu pri výrobe tzv. hormónov šťastia. Upokojiť sa môžete horčíkom, ktorý nájdete najmä v listovej zelenine, bobuľovom ovocí, obilninách a orechoch, či semienkach. Upečte si koláč podľa nového receptu, či prichystajte chutnú večeru pre svojho milovaného.

· Zabudnite na nudné farby vo vašom šatníku. Je veľmi dôležité, aby ste aj navonok ukázali, aká ste sebavedomá a svietili žiarivými farbami. Nalakujte si nechty načerveno, oblečte nový strih a nezabudnite nasadiť široký úsmev.

· Zmena stereotypu! Netrávte večery len s čipsami pred telkou. Vyrazte si s priateľom, choďte nakupovať s kamarátkami, či navštívte kino alebo sa choďte zasmiať na komédií do divadla. Ak však ešte stále nechcete opustiť pohodlie domova, pustite si obľúbenú pieseň nahlas alebo zavolajte partiu priateľov a zahrajte si spoločenskú hru.

· Menej náročné si môžu dopriať oddych pri novom knižnom bestselleri, vďaka ktorému sa ponoria do sveta príbehov, či pri dobrej hudbe so šálkou kávy alebo čaju.

· Osmeľte sa s priateľom a dožičte si dávku vzrušenia pod perinou, či rafinovanú erotickú masáž. Doprajte si orgazmus, divoký sex, alebo vám príjemné posteľové hrátky, ktoré vás zaručene nedostanú do depresie.

· Ak partnera nemáte, vhodnou alternatívou pre spríjemnenie dlhej chvíle je aj domáci maznáčik. Dostane sa vám tak viac príležitostí zavítať do prírody a užiť si jarné lúče slnka.
palačinky s ovocem
· Upravte spánok! Donúťte sa ísť skôr do postele, či skôr vstať a nachystať si chutné raňajky. Vhodnou alternatívou je tiež nachystať si ich už večer a ráno si ich vychutnať v teplej posteli.

Podobné príspevky