Nezařazené

Využime svoj čas

Život nie je len o strese, naháňaní sa ale v prvom rade je o zábave a šťastí. Nikdy nie je neskoro začať si ho užívať. Z nášho pohľadu je život príliš krátky, a preto by sme už nemali premárniť ani jednu minútu. Zobuďme sa! Buďme šťastní za to že sme. Za to, že máme okolo seba veľa skvelých ľudí. Za to že žijeme v slobodnej krajine. Za to že môžeme cestovať. Za to, že môžeme spoznávať. Za to že môžeme žiť. Za toto všetko by sme mali byť vďační a ešte za veľa ďalších vecí. V našom živote by sme sa mali snažiť zažiť čo najviac vecí. Zažiť čo najviac zážitkov s našimi najbližšími.
horkovzdušný balón nad silnicí
Toto určite neoľutujete ak zažijete:
1. Dokážme si že na to máme!
– Let padákom
– Let balónom
– Bungee jumping…

Je to len pár z adrenalínových zábav, ale mali by sme aspoň 4 z nich zažiť. Je to úžasná možnosť zistiť ako sme na tom so strachom a zároveň dokážeme sami sebe že hranice strachu sú nás ešte veľmi ďaleko.

2. Dlhé noci
Ste tínedžer, usilovne pracujúci otec, matka, starký alebo starká či žena čo nevie už ako ďalej? Nevadí. Nech ste ktokoľvek nezabúdajme, že raz za čas vypnúť treba. A tak sa odreagujme a zabudnime na starosti. Je toho naozaj veľa, čo nám vyčarí úsmev na našej zvraštenej tvári. Nevzdávajme sa a nenechajme šťastie navždy od nás ujsť. Zájdime teda napríklad na:
– Koncert
– Festival
– Stanovačku pod hviezdami
– Kino pod hviezdami….

3. Náhle rozhodnutia
Zavolá vám kamoška so šialeným nápadom? No a čo? Povedzme NIE rozmýšľaniu a váhaniu. Dajme ČAU našej nerozhodnosti. Takýchto situácií treba využiť. Nie nadarmo sa hovorí, že z neplánovaných akcií bývajú tie naj. Zbaľme kufre, vaky, kabelky a šup na koniec sveta alebo len do vedľajšej dediny a užívajme si.
noční táboření
4. Blbé nápady, ktoré už od začiatku neznejú dobre
Každý máme takýchto šialených priateľov. Buďme im vďační za ich šialenosť, pretože práve tá ich robí jedinečnými. Práve oni nám zlepšujú dni. Práve na nich budeme spomínať o niekoľko rokov, keď budeme už len nevládnuco ležať a v momente, keď sa nám zobrazí celý náš život uvidíme práve ich. Tých, ktorým priveľmi nerozumieme a vždy sa smejeme na ich nápadoch. No nesmejme sa ale poďme ich USKUTOČNIŤ!

Podobné príspevky