Nezařazené

ŽIJEM V SRDCI PARTNERA

Okrem zdravia, ktoré je prvoradé pre každého, láska nás „kŕmi“ a posúva v živote vpred. Niekedy si nevyberáme, a ako príde, tak sa do nej zamilujeme. Iní sú prieberčiví, sebeckí, a tak svoju lásku nikdy nestretnú. Svet je ale plný aj ľudí, ktorí o ňu nestoja vôbec. Keď už ju nájdeme, chceme si ju udržať a byť šťastní. Ako máme vnímať svojho partnera, aby sa tak stalo?
děvče u stromu
Stojí pri nás a podporuje nás.Dôvera je základom každého jedného medziľudského vzťahu. Získavame ju svojimi činmi, skutkami a správaním a dokážeme si ju vybudovať pomerne rýchlo, no tým skôr a bolestivejšie ju môžeme stratiť. Osud nám dáva vždy na výber a je na nás, ktorú z ciest si vyberieme tak, aby sme správnosť výberu o istý čas neľutovali.

,,Na svém šťěstí a nešťěstí lidé s osudem spolupracují.“(F. de la Rochenfoucauld)
romantická procházka
Je prvý v našom živote.Veľké percento žien ovplyvní dnešná doba, prostredie, v akom sa pohybujú alebo možno priatelia. Ak však spravíte chybu, myslite na to, že keď príde ten pravý, môže vás za to odcudziť a vy tak prídete o svoju životnú lásku. Je to to najcennejšie, čo môžete dať milovanej osobe, pre ktorú si vás cení, a čo vás bude navždy spájať.

,,Nie je zamilovaný, kto nemiluje navždy.“(Euripides)

Uprednostníme ho aj pred sebou samou.Voľba, je vec, ktorú robíme na začiatku každej novej cesty. Partner je ten, ktorý si vás vždy vypočuje, nikdy nepovie „nie“ pri riešení problému, nikdy vás nepotopí a je tu vždy len a len pre vás. Len vy sami najlepšie viete, ktoré veci sú prioritou. Ak však nie ste ochotní sa obetovať, všetko odsunúť a mať partnera na prvom mieste v živote, námaha udržať vzťah nasilu je zbytočná.

,,Flirtovanie je hra, pri ktorej nevieme, či sme ešte v kvalifikácií alebo už vo finále.“(Orson Welles)

Na chyby sa nezabúda.Ľudstvo by sa malo poučiť z histórie, aby nezopakovalo osudové chyby. V tomto prípade ide ale o váš vlastný život a o to, aby ste sa poučili a chyby nezopakovali, pretože od nich závisí vaše šťastie. Malé chyby dokážu zničiť naozaj veľkú vec. Vždy sa dá, samozrejme, odpustiť, ak človek úprimne miluje, no tie najbolestivejšie okamihy ostávajú v človeku navždy.
barevné zámky
,,Skúsenosť poučí istejšie, ako radca.“(André Gide)

Dôvod, prečo by sme mali svojho partnera milovať, si tak nájde každý v sebe samom. Vždy tu však dôvod je, nič sa nedeje bez príčiny.

Podobné príspevky