Nezařazené

Nová kúpeľňa v novom roku

Ľudia sa neustále inšpirujú rôznymi tipmi ako zmodernizovať aj časť miestnosti kde robíme očistitu. Kúpeľňa sa dá zmodernizovať rôznymi typmi a aj my tu máme pre Vás niekoľko tipov ako zmodernizovať kúpeľňu na rok 2018.

koupelna
 
§  Priestor
 
Priestoru v kúpeľni nikdy nie je dosť. Často krát si nemáte ani kde odložiť svoje veci a preto hľadáte spôsob ako ten priestor zväčšiť. Ak máte práčku alebo sušičku , možná nastáva čas kedy ju presuniete na iné miesto. Tieto komponenty sa dostávajú do kuchyne kde sa pre nich určite miesto nájde. Práčku a sušičku môžete nahradiť praktickou skrinkou z úložným priestorom či rôznymi poličkami ktoré môžete použiť na rôzne dekorácie.
 
§  Čas na keramiku
 
Možno si poviete že kúpeľňa  z keramiky nebude pekná . Pravé naopak. Keramika dokáže urobiť kúpeľni hotové zázraky. Zvoliť si môžete dlaždice ktoré majú rôzne geometrické prvky , či prvkové  tvary ktoré prinesú do vašej kúpeľne nový zmyselný vzhľad pri ktorom neoľutujete že ste si zvolili keramiku. 
 
§  Tvary nerozhodujú
 
Je jedno aký tvar máte vo svoje kúpeľni. Prvky môžu byť okrúhle ,kockaté , trojuholníkové . Môžete použiť aj netradičné tvary ktoré zmodernizujú Vašu kúpeľňu na nepoznanie.
 
§  Wc v kúpeľni ?
 
Často krát sú domy alebo byty v ktorých sa Wc nedá oddeliť od kúpeľne. To ale nie je žiadny problém . Jeden z nápadov je záves vďaka ktorému spravíte z jedného priestoru dva. Ďalším nápadom môže byť že kúpeľni od Wc rozdelíte tak že postavíte múr. Možno to nebude vo vašej kúpeľni vyzerať pekne ale keď pridáte moderný obklad hneď miestnosť zmeníte na nepoznanie.

luxusní koupelna
 
§  Preč so starým
 
Ak používate misky na mydla môžete ich nahradiť krajším spôsobom. Pri umývadlo vaňu si môžete dať modernú  železnú poličku na ktorej môžete .mať položené všetko čo sa v kúpeľni má nachádzať. Taktiež môžete vymeniť za krajšie moderné dekorácie ktoré zútulnia Vašu kúpeľňu. 

Podobné príspevky