Nezařazené

Obchodovanie s bitcoinom na internetovej burze

Kryptomeny na čele s najznámejšou z týchto mien, teda bitcoinom, pôsobia lákavo zatiaľ predovšetkým z hľadiska obchodovania s nimi na kryptoburzách. Zaujímavý je vysoký kurz tejto meny, i keď pravda, ešte nemá ustálenú hranicu. Teda nedá sa s určitosťou povedať, či za rok alebo za pár rokov už beztak jej vysokú kurz viditeľne porastie, alebo sa začne uberať smerom nadol a to do odpudivo nízkej miery. Stačí si ale zobrať pár reálnych prípadov, kedy ľudia v roku 2009 vymenili svoje Bitcoiny za dve veľké balenie pizze alebo časť harvéru, teda za veci v hodnote cca 20 – 40 dolárov, pritom keby si tie bitcoiny ponechali dodnes, boli by z nich boháči, ktorí by boli za vodou. Môžeme ale povedať, že bitcoinu sa dnes darí a posledný záznam jeho kurzu z marca 2018 značí 7 000 USD /Amerických dolárov/. To je určite štedrá čiastka.

měna

Keďže ide o elektronickú menu, operovať a obchodovať sa s ňou dá v online podobe. Ako som už na začiatku naznačil, mám na mysli hlavne obchodovanie s touto menou na internetových burzách. No chcem zdôrazniť, že takáto aktivita môže byť riziková, pretože nie každý má skúsenosti či povahu k takejto činnosti. Môžete skutočne pekne zarobiť, alebo viac -menej len zostávať na určitej hranici, ale rovnako tak môžete oveľa prísť. To je hádam každému jasné.

bitcon

V podstate ide iba o to byť rýchly, ale aj trpezlivý. Skrátka nakúpiť bitcoiny v dobe, kedy majú relatívne nízky kurz, no a akonáhle kurz významne porastie, vtedy ich predať. Čím viac budete čakať, tým môže mať bitcoin výrazne vyšší kurz a tým pádom ho predáte za oveľa viac peňazí, než ste do jeho kúpy investovali. Ale chcem podotknúť, že nemusí to byť zaručená cesta, po dlhšom čase môže hodnota bitcoinu naopak klesať.

kryptoměna

• V prípade, že vás tento článok zaujal a chcete to skúsiť, predovšetkým odporúčam nájsť si štatistiky tohto kurzu za dlhšie obdobie, následne si nájsť ešte viac článkov a to najlepšie od odborníkov, no a následne navštíviť internetovú burzu Binancie.

Podobné príspevky