Nezařazené

Potrebujeme vôbec tieto produkty?

Ak sme na cestách do školy či do práce chceli počúvať hudbu, mnohí z nás používali MP3 alebo MP4 prehrávač. Pokiaľ chcel niekto robiť kvalitné fotky, používal digitálny fotoaparát. Ak sme si chceli vychutnať film, zapojili sme domáce kino alebo DVD prehrávač a na pôžitok z hudby vežu.
mp3 přehrávač
•        V dnešnej domácnosti
Zapojíme notebook alebo PC a máme prístup ku každej zábave tohto typu. Dokonca pokiaľ vlastníme HDMI kábel a nejaké reproduktory, kvalita zvuku a obrazu bude skvelá, rovnako a možno aj viac, než by sme používali produkty, ktoré som opísal vyššie. HDMI kábel stojí cca 10 – 15 Euro a presne tak isto aj reproduktory. Nejedná sa o drahú záležitosť, pričom náš notebook bude mať viac možností, za 10 Euro sa to oplatí. Dokonca by stačil aj samotný HDMI kábel, reproduktory ani netreba, pretože tento HDMI je schopný prehrať aj audio, zvuk a to takisto v super kvalite. Teda stačí Vám notebook alebo PC a  kábel HDMI, s ktorým prepojíme počítač s veľkým plazmovým TV a o zábavu máte postarané! Prehráte čokoľvek, čo Vám počítač a pripojenie na internet umožňuje a to na veľkej obrazovke, pričom pripojením so spomínaným HDMI káblom disponujete aj kvalitným ozvučením.  Teda máte náhradu DVD prehrávača, domáceho kina a doprajete si aj hudobný zážitok. Stačí investovať 10 Euro.
přehrávač v autě
•        Dnes na cestách
Asi nás neprekvapí, že každý cestujúci má v rukách smartfón. MP3 a MP4 prehrávače nevidno. Veď prečo aj? Na smartfóne máte prístup k čomukoľvek a takisto službu ako GooglePlay, kde nájdete nespočet multimediálnych prehrávačov a samozrejme množstvo zaujímavých, zábavných a informatívnych aplikácií a plus máte pripojenie wi-fi. Teda počúvanie MP3 súborov na tomto zariadení je len jednou z mnoha samozrejmostí. Tak načo brať MP3 prehrávač?
kabel hdmi
•        Zbytočnosti?
Produkty ktoré som spomenul na začiatku, teda DVD prehrávač, domáce kiná, fotoaparát, MP3 a MP4 prehrávače, veža,… to všetko nahradí notebook a smartfón. Pritom sa však jednalo o kvalitné produkty, ktoré si získali naše srdcia. No doba sa mení a hlavne technológia ide šialeným tempom dopredu. Tak tieto produkty sa stávajú trochu nepraktickými, ľahko nahraditeľnými. Ale aj tak sa jedná o kvalitu, ktorú vidíme v predajniach aj naďalej. Pokiaľ sú Vám tieto produkty blízke, dnes ich dostanete kúpiť všade a to za nízku cenu, teda podstatne nižšiu, než pred pár rokmi.

Podobné príspevky