Nezařazené

Obdariť je viac ako byť obdarený

Každý z nás už isto zažil pocit, keď bol obdarenýniečím výnimočným, nezabudnuteľným. Na tieto chvíle isto dodnes radi spomíname. Avšak na druhej strane obdariť niekoho je ešte krajším pocitom. Je všeobecne známe, že ak niekoho obdaríme, sami seba tým obohatíme o skutočný zážitok. Pocit radosti z výrazu tváre obdarenej osoby je na nezaplatenie.

pár

Na diamanty nemám, čo teraz?
Vraví sa, že diamanty sú najlepším priateľom ženy. Avšak pravdou je aj to, že diamanty sú pre väčšinu peňaženiek nedostupným tovarom. Isto, každá z nás by sa potešila nádhernému kameňu, z ktorého sa odráža svetlo takou intenzitou, že všetko ostatné v okolí zatieni. Sny o tom, ako by nám kamarátky závideli, ako by sme žiarili v spoločnosti sú dokonalou predstavou každej ženy. Avšak ruku na srdce, dámy, nepotešili by sme sa aj obyčajnejším šperkom, ktorý by sme dostali z lásky od milovanej osoby? Keby dokonca bol šperk zabalený v nádhernej krabičke s malým odkazom s nezabudnuteľným vyznaním, dokonalý darček by bol na svete.

Ako potešiť ženské srdce?
Mnohí muži sú toho názoru, že potešiť ženské srdce je možné len drahými darčekmi, šperkami, ktoré majú hodnotu niekoľkých platov, avšak to zďaleka nie je pravda. Áno, existujú ženy, ktoré si potrpia na luxus a noblesu, ale väčšina z nás prijme menej drahý šperk s oveľa väčšou radosťou, ak má pre ňu neopísateľnú hodnotu v podobe zážitku z darovania od milovanej osoby. Stačí ak má muž nápad, ako správne potešiť ženu! Čo tak malá išpirácia – ? Príbeh napríklad o prvom rande, o tom, ako si Vás získala. Verte, že to za to stojí! Viac ako drahé diamanty!

koruna

Prekvapte ju!
Okrem darčeku, ku ktorému vymyslíte krátky, ale nezabudnuteľný príbeh je možné ženy krásnym šperkom prekvapiť aj inak – tak, aby na to nikdy nezabudla. Skúste jej šperk dať netradičným spôsobom vo chvíli, kedy to vôbec neočakáva, kedy na to nie je pripravená. Využite moment prekvapenia! Buďte kreatívny! Nemusíte mať veľkú fantáziu k tomu, aby ste dosiahli úspech.

Podobné príspevky