Produkty

Ten správny matrac iba pre Vás.

Našou túžbou je byť zdravý, štíhly, zvládať všetky úlohy a popritom tom byť vyrovnaný. Mnohokrát si ani neuvedomujeme, že zdravý spánok je pre nás a správne fungovanie nášho organizmu dôležitý.

Zdravý spánok nie je iba posteľ a matrac, kvalita obidvoch je rozhodujúca pre relaxáciu a podporu kostrového svalstva, kĺbov a chrbtice.

sheep-1125845_640

Ortopedické a odborníkmi odporúčané matrace https://www.segum.sk/produkty/matrace Vám poskytnú priestor na dokonalé uvoľnenie a regeneráciu síl po celodennom zhone.

Široká ponuka matracov s pozitívnymi zdravotnými účinkami, z prírodných materiálov a surovín Vám ponúka veľké množstvo typov matracov. Technológia výroby je patentovaná, má požadované certifikáty, používa výhradne prírodne suroviny a výsledkom sú kvalitné a luxusné matrace s protialergickými vlastnosťami, antibakteriálnym charakterom a sanatomickým tvarom podľa doporučení ortopédov a odborníkov na zdravý spánok.

Správny výber je zložitá a náročná voľba, preto Vám rada odborníkov príde vhod aj vrátane možnosti odskúšania vybraného matraca na vlastnej koži, pretože matrac a Vy si musíte sadnúť.

Pri výbere správneho matraca je dôležité poznať Vašu polohu v spánku, podľa nej sa určuje tvrdosť matraca. Takisto aj Váš životný štýl je dôležitý, rovnako sa podľa neho vyberá tvrdosť a tvar matraca. Tvrdšie matrace sú vhodné pre aktívnych, športovo založených ľudí a pre tých, ktorí spia najčastejšie na chrbte. Pre usadenejšie typy sú vhodné mäkšie matrace a j pre typy, ktoré väčšinou spia na boku.

bedroom-349698_640

Ponuka Vám dáva možnosť výberu z 2 základných skupín matracov – pružinové alebo sendvičové, najčastejšie s penou. Podľa zvoleného typu si vyberáte rošt, pre sendvičové matrace je vhodný lamelový rošt s pružnými lamelami, nahradí pružinu.

Poťah je rovnako dôležitý ako matrac. Jeho pravidelné pranie, prírodný materiál, antimikrobiálne zloženie, vhodnosť použitia aj pre alergikov sú základnými vlastnosťami, ktoré nájdete v ponuke.

Množstvo faktorov na výber, ale všetky majú spoločnú vlastnosť – dokonale kopírujú a podporujú Vaše kĺby, chrbticu, celú kostru a poskytujú Vám komfortný relax.

Podobné príspevky